Grīdas ieklāšana. Cietkoksnes Grīdas Virziens

Ir pienācis laiks mainīt grīdas segumu un jaunināt uz skaistu jaunu cietkoksni. Bet pirms koka izvēles, pasūtīšanas un plānošanas, uzstādīšanas ir svarīgi izdomāt – kurā virzienā jums vajadzētu likt jūsu cietkoksni? Tas, kas sākumā šķita viegls lēmums, tagad var šķist milzīgs, jo ar to jūs ilgi dzīvosit. Neuztraucieties, jūsu izvēlētā grīdas ieklāšana-virziens ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, kurus mēs jums pasniegsim.

Sāksim ar pirmajiem virzienu veidiem.

Kāds virziens ir jūsu cietkoksnes grīdu ieklāšanai

grīdas ieklāšana- cietkoksnes grīdas virziens rīgā latvijā

Taisns / vertikāls cietkoksnes grīdas ieklāšanas virziens

Visizplatītākais grīdas raksts ir taisns, ko sauc arī par vertikālu. Lai sasniegtu šo modeli, masīvkoka grīdas dēļi tiek uzstādīti paralēli viens otram, jūsu istabas garumā vai platumā. Šis klasiskais raksts tiek izmantots, lai izveidotu vienkāršus un pat mūsdienīgus dizainus, uzlabojot cietkoksnes grīdas sākotnējo izskatu. Tā kā šī uzstādīšana ir visvienkāršākā, tā ir arī vislētākā. Citu rakstu uzstādīšana var aizņemt ilgāku laiku, un tiem ir nepieciešams papildu koks, padarot tos nedaudz dārgākus.

grīdas ieklāšana- cietkoksnes grīdas virziens rīgā latvijā -

Horizontāls cietkoksnes grīdas ieklāšana

Šis ir vēl viens izplatīts grīdas modelis. Ja jūsu istaba ir šaurāka, tajā var justies kā slēgtā telpā. Labs veids, kā cīnīties ar šo problēmu, ir cietā koka grīdas ieklāšana horizontāli. Tas pavērš aci no vienas puses uz otru, nevis pa istabas garumu. Tāpat kā horizontāli svītrains krekls var likt cilvēkiem izskatīties plašākiem, nekā tas ir, horizontālās svītras, ko telpā veido grīdas dēļi, var rīkoties tāpat.

Parketa, koka grīdas ieklāšana rīgā, latvijā

Skujkoka, masīvkoka grīdas ieklāšana

Siļķu kauliņā koka dēļi ir ievietoti pa diagonāli ar zig-zag rakstu. Šo modeli var izkārtot tradicionālajā rakstā vai ar kvadrātveida moduļiem, lai tas izskatās kā par