Masīvkoka grīdas segums

GrĪdas slĪpĒŠanaMasīvkoka grīdas segums  neapšaubāmi ir klasiska vērtība, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojusi cilvēkiem un, neskatoties uz daudzo moderno materiālu parādīšanos, ieņem stabilu vietu grīdas segumu tirgū. Dabiska koka dēļu grīda jebkurā telpā kļūs par galveno dizaina elementu.

Ne reti sastopams priekšstats, ka masīvkoka grīdas ieklāšanas process ir sarežģīts un dārgs, taču mūsdienās masīvkoka grīdas seguma uzstādīšana ilguma un sarežģītības ziņā ir pielīdzināma parketa grīdas seguma ieklāšanas procesam.

Mēs veicam kvalitatīvu masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanu, sekojot pāris pamatnoteikumiem pirms tā ierīkošanas:

  1. Pārliecināmies vai grīdas pamatne ir sausa, stabila un pienācīgi sagatavota.
  2. Pārliecināmies vai mitruma un temperatūras līmenis telpā ir optimāls priekš masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanas.
  3. Masīvkoka grīdas dēļiem ir ļoti svarīgi aklimatizēties telpā, kur segums tiks uzstādīts. Mēs pārliecināmies vai tam atvēlēts pietiekami daudz laika, lai aklimatizētos konkrētajā telpā.
  4. Sagatavojam visu nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus, lai grīdas seguma uzstādīšanas laikā viss būtu savās vietās un meistariem parocīgi, tādējādi nodrošinot operatīvu un rūpīgu darba gaitu.
  5. Vienmēr izmantojam augstākās kvalitātes materiālus, lai uzstādītais rezultāts būtu patīkams un ilglaicīgs.

Jebkura grīdas seguma uzstādīšanas laikā ir savas nianses. Izvēloties sev piemērotu masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanas metodi, jāņem vērā dažādi aspekti. Piemēram, ja grīdas pamatne ir no betona, jāveic mitrumizturīgas membrānas ieklāšana, lai jaunieklātais grīdas segums nebojātos. Mainoties telpas temperatūrai un mitrumam, masīvkoka dēļiem ir tendence paplašināties un sarauties, tāpēc šo grīdas segumu ir ieteicams uzstādīt telpās, kur konstanta temperatūra tiek uzturēta visu laiku.

Grīdas Guru konsultēs Jūs jebkurā jautājumā par masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanu un niansēm, kas jāņem vērā gan pirms, gan pēc seguma ierīkošanas.

Neatkarīgi no tā kādu grīdas segumu Jūs izvēlēsieties savai mājai, birojam vai citam objektam, mūsu speciālistu komanda vienmēr sniegs vērtīgus padomus un ieteikumus. Ne reti profesionālo ieteikumu dēļ, klienti uzstāda piemērotāko grīdas segumu, kas priecē ne tikai ar skaisto rezultātu, bet arī ar kvalitāti.

Koka grīdas segums