Masīvkoka grīdas segums

GrĪdas slĪpĒŠanaMasīvkoka grīdas segums  neapšaubāmi ir klasiska vērtība, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojusi cilvēkiem un, neskatoties uz daudzo moderno materiālu parādīšanos, ieņem stabilu vietu grīdas segumu tirgū. Dabiska koka dēļu grīda jebkurā telpā kļūs par galveno dizaina elementu.

Ne reti sastopams priekšstats, ka masīvkoka grīdas ieklāšanas process ir sarežģīts un dārgs, taču mūsdienās masīvkoka grīdas seguma uzstādīšana ilguma un sarežģītības ziņā ir pielīdzināma parketa grīdas seguma ieklāšanas procesam.

Mēs veicam kvalitatīvu masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanu, sekojot pāris pamatnoteikumiem pirms tā ierīkošanas:

 1. Pārliecināmies vai grīdas pamatne ir sausa, stabila un pienācīgi sagatavota.
 2. Pārliecināmies vai mitruma un temperatūras līmenis telpā ir optimāls priekš masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanas.
 3. Masīvkoka grīdas dēļiem ir ļoti svarīgi aklimatizēties telpā, kur segums tiks uzstādīts. Mēs pārliecināmies vai tam atvēlēts pietiekami daudz laika, lai aklimatizētos konkrētajā telpā.
 4. Sagatavojam visu nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus, lai grīdas seguma uzstādīšanas laikā viss būtu savās vietās un meistariem parocīgi, tādējādi nodrošinot operatīvu un rūpīgu darba gaitu.
 5. Vienmēr izmantojam augstākās kvalitātes materiālus, lai uzstādītais rezultāts būtu patīkams un ilglaicīgs.

Jebkura grīdas seguma uzstādīšanas laikā ir savas nianses. Izvēloties sev piemērotu masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanas metodi, jāņem vērā dažādi aspekti. Piemēram, ja grīdas pamatne ir no betona, jāveic mitrumizturīgas membrānas ieklāšana, lai jaunieklātais grīdas segums nebojātos. Mainoties telpas temperatūrai un mitrumam, masīvkoka dēļiem ir tendence paplašināties un sarauties, tāpēc šo grīdas segumu ir ieteicams uzstādīt telpās, kur konstanta temperatūra tiek uzturēta visu laiku.

Grīdas Guru konsultēs Jūs jebkurā jautājumā par masīvkoka grīdas seguma uzstādīšanu un niansēm, kas jāņem vērā gan pirms, gan pēc seguma ierīkošanas.

Neatkarīgi no tā kādu grīdas segumu Jūs izvēlēsieties savai mājai, birojam vai citam objektam, mūsu speciālistu komanda vienmēr sniegs vērtīgus padomus un ieteikumus. Ne reti profesionālo ieteikumu dēļ, klienti uzstāda piemērotāko grīdas segumu, kas priecē ne tikai ar skaisto rezultātu, bet arī ar kvalitāti.

Koka grīdas segums

GrĪdas slĪpĒŠana

Koka grīdas segums – vienmēr aktuāls, vienmēr modē.

Koka grīdas dēļu galvenais slēptās kvalitātes nosacījums ir tās mitruma procentuālais saturs. Mēs strādājam un izvēlamies labākos materiālus, tāpēc mūsu izvēlētajos koka grīdas dēļos mitrums ir atbilstošs, lai garantētu minimālu dēļu spraugošanos koka grīdas dēļu ilgajā lietošanas periodā.

Grīdas Guru veic dažāda biezuma un dažāda sortimenta koku grīdas seguma uzstādīšanu.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu ciklu koka grīdas uzstādīšanas laikā un pēc tās:

* Jūsu vēlamās koka grīdas uzstādīšanu un apdari

* Profesionālus grīdas montāžas pakalpojumus

* Piemērotu koka grīdas mitruma un skaņas izolācijas uzstādīšanu

* Durvju un durvju rāmju apgriešana

* Atbilstošu koka grīdas piederumu piegādi un uzstādīšanu

* Grīdlīstu piegādi un uzstādīšanu pēc jūsu izvēles

Veicam objekta apsekošanu un pēc tās sniedzam pilnu darbu specifikāciju, kurā būs atsauces uz izvēlēto koka grīdas segumu un tā ieklāšanu, nepieciešamajiem piederumiem un apdares līdzekļiem, grīdas pamatnes sagatavošanas materiāliem, kā arī ieteikumiem par to kādus koka grīdas kopšanas līdzekļus labāk izvēlēties.

Grīdas Guru komandā strādā augsti kvalificēti, draudzīgi un pieredzējuši koka grīdu montieri. Katrs mūsu darbinieks uzņemas atbildību par paveikto darbu, kopā veidojot spējīgu un atbildīgu darba komandu.

Parketa grīdas segums

GrĪdas slĪpĒŠanaIzmantojot labākos Eiropas un Latvijas materiālus un mūsu parketa grīdas uzstādīšanas pakalpojumus, uzstādīsim grīdas segumu, kas kalpos visu mūžu.

Parketa grīdas veiksmīgi iederas gan privātmājās, gan darba kabinetos, turklāt to dabīgais izskats un ilglaicīgais lietošanas laiks, parketu padara par visvairāk uzstādīto grīdas segumu visā pasaulē.

Parketa grīdas tiek veidotas no dēlīšiem, kurus var izvietot dažādos dizainos, izveidojot mākslas darbu vienkārša grīdas seguma vietā.

Lai arī klasiskie dizaini joprojām ir aktuāli, parketa grīdas dēlīšus var likt daudzos radošos veidos, ko var izvēlēties pats klients atbilstoši savai gaumei.

Kā mēs veicam parketa grīdas seguma uzstādīšanu?

 1. Pirms darba uzsākšanas vienmēr vienojamies ar klientu kādā dizainā un izvērsumā izkārtotus parketa grīdas dēļus vēlas redzēt vecā grīdas seguma vietā. Vērtīgi atzīmēt, ka parketa grīdas dēļu vietā robežas var aprīkot arī ar masīvkoka grīdas dēļiem dažādos platumos, kas var nodrošināt labāku apdari un izskatu.
 2. Kad esam uzstādījuši visus parketa dēlīšus, jaunais grīdas segums ir gatavs apdarei. Parketa grīdas apdares lielāko daļu veido procesa gaitā radušos spraugu aizpildīšana. Pat ar vislielāko rūpību uzstādītie parketa grīdas dēlīši to savienojumos veido nelielas spraugas, taču to var viegli novērst, aizpildot plaisu visā laukumā.
 3. Pēc spraugu aizpildīšanas parketa grīda tiek slīpēta ar vidēju un smalku abrazīvu. Grīdas Guru izmanto jaunākās parketa grīdas slīpēšanas iekārtas un piemērotākos instrumentus smalkai apdarei.
 4. Parketa grīdas dēlīšu blīvēšanai piedāvājam izmantot laku, eļļu vai cietā vaska eļļu – tā ir klienta izvēle.
 5. Piedāvājam arī parketa grīdas iekrāsošanu, kas ir papildu apdares pakalpojums. Ja vēlaties iegūt neparastu parketa grīdas seguma krāsu, piemēram, tumši brūnu, melnu, baltu vai pelēku, mēs Jums to nodrošināsim.

Parketa grīdas uzstādīšana aizņem laiku dēļ mērījumiem un izvietojuma plānošanas, taču līdz ko viss ir saplānots parketa grīdas seguma ieklāšana telpās notiek salīdzinoši ātri.

Parketa grīdas montāžas process norit pakāpeniski un lielākoties katram ieklāšanas solim jānotiek atsevišķās dienās. Tas ir saistīts ar faktu, ka koka grīdas līmei ir noteikts kalpošanas laiks un nākamās darbības var veikt tikai tad, kad līme ir pilnībā sacietējusi.

Īpaša un radoša parketa uzstādīšanas tehnika ir tas, kas padara Grīdas Guru komandu par speciālistiem parketa grīdas seguma ieklāšanā.

Mēs cienām klientu laiku, tāpēc mūsu parketa uzstādīšanas komanda rūpējas par to, lai darbs tiktu izdarīts gan rūpīgi, gan operatīvi. Šodienas darbus darām šodien un rītdienas darbus darām rīt – nesteidzamies, bet nekad nekavējam.

Koka, parketa grīdas slīpēšana vai jaunas koka grīdas ieklāšana?

Kas ir labāk? Vai pērkat jaunu koka grīdu vai slīpējat jau esošo?

Vai esat pamanījis, ka jūsu mīļotā koka grīda neizskatās tā kā agrāk? Nodiluma un ikdienas lietošanas dēļ, koka grīdas mēdz kļūt blāvās un izbalējušās krāsās. Kaut arī šīs nepilnības ir viegli novērst, izmantojot atkārtotas slīpēšanas un atkārtotas apdares pakalpojumu, dažas nopietnākas un nozīmīgākas problēmas var liegt šādu uzlabošanas procesu un radīt jums nepieciešamību pēc lielāka projekta. Neatkarīgi no tā, vai nomainīsit veco cietkoksnes grīdas segumu un ieguldīsit to jaunā, ir pāris lietas, kas jums jāapsver. Šajā rakstā eksperti apspriež visus svarīgos plusus un mīnusus abām izvēlēm – koka grīdas slīpēšanai un apdarei vai jaunas koka grīdas iegādei.

Koka grīdas slīpēšana

Kā uzskata daudzi klienti, koka grīdu slīpēšanas un atkārtotas apdares projekta galvenais mīnuss ir fakts, ka tas zināmā mērā rada satraukumu un traucējumus. Par laimi, tehnoloģijas un pašas nozares attīstība ir ļāvusi uzlabot slīpēšanas mašīnas un paņēmienus, tāpēc mūsdienās slīpēšanas process ir ievērojami mazāk netīrs un graujošs. Tomēr jūs varat gaidīt dažas neērtības. Pirmkārt, galvenais, kas jādara, ir pilnīga telpas atbrīvošana, kur plānota slīpēšana. Tas ietver visu mēbeļu, mākslas darbu utt. noņemšanu. Mēģinājums veikt atkārtotu slīpēšanu kā projektu ir vēl vairāk apgrūtinošs, jo jums ir jānomā atbilstošas ​​slīpmašīnas. Kopumā, noalgojot profesionālu, jūs ietaupīsiet daudz laika, enerģijas un, iespējams, sagaidīsit perfektus rezultātus, bet tas prasa mazliet lielāku budžetu. Profesionāļiem ir atbilstoša pieredze, zināšanas un meistarība, lai projekts noritētu veiksmīgi un garantētu labākos rezultātus.

Runājot par pašu slīpēšanas procesu, tas zināmā mērā prasa zināšanas un prasmes. Ņemot vērā, ka tas ir process, kurā pēc nepieciešamības grīdas virsmā tiek noņemta vecā apdare kopā ar plānu koka kārtu, ir ļoti svarīgi samazināt risku to pārspīlēt un sabojāt visu grīdu. Ir svarīgi pievērst uzmanību tam, lai pārliecinātos, ka jūs pārāk nenoņemsit grīdas virsmu. Runājot par inženierijas koksni, tai nepieciešama vēl lielāka uzmanība, jo tās augšējā kārta nav tik bieza, kā masīvkokam. Jāņem vērā arī iepriekšējās koksnes apstrādes metodes, jo to nevar apstrādāt ar abrazīvu materiālu tik bieži kā masīvkoku. Piemēram, ja augšējā slāņa biezums ir 5 mm, absolūtais maksimums ir līdz 4-5 slīpēšanas reizēm, ja neesat pārliecināts vai rodas šaubas, konsultējaties ar GrīdasGuru.

Slīpēšana veido pārsteidzošu uzlabošanas pakalpojumu gan izskata, gan stāvokļa ziņā. Apdare var dot dzīvību gandrīz visām koka grīdām, savukārt svaigi apdares materiāli nodrošina maksimālu aizsardzību un saglabāšanu. Jūs varat izbaudīt savu grīdu daudzu gadu desmitu garumā un tā izskatīsies kā pilnīgi jauna. Tas faktiski ir visrentablākais variants, kāds jums ir, jo ieguldījumi jaunos grīdas materiālos un izstrādājumos kopā ar uzstādīšanas pakalpojumu ir ievērojami dārgāki. Ņemot vērā problēmu faktoru un laiku, kas nepieciešams projekta pabeigšanai, vienīgais slīpēšanas aspekts, par kuru vērts padomāt, ir budžets.

Iegādājoties jaunu grīdu

Ja vēlaties iegādāties jaunu koka grīdu un atbrīvoties no vecās, vai arī esošo ir vienkārši neiespējami atjaunot, ir jāņem vērā arī dažas lietas. Pirmkārt, viena no šīs opcijas galvenajām priekšrocībām ir tā, ka jums būs vislabākā iespēja izvēlēties modernu dizainu un pilnībā pārveidot pašreizējo telpas interjera stilu. Izmantojot mūsdienās tirgū pieejamo pārsteidzošo dažādību, jūs varat praktiski atbrīvot savu iztēli un likt savām idejām piepildīties. Otrkārt, kaut arī jaunas koka grīdas iegāde un uzstādīšana ir diezgan nopietns ieguldījums, izmaksas ne vienmēr ir tik augstas, kā jūs varētu gaidīt. Jūs varat saņemt lielisku materiālu kvalitāti un atbilstošu servisu par saprātīgu cenu.

Visbeidzot, vai labākais risinājums ir koka grīdu slīpēšana un atkārtota apdare, vai arī jaunas pirkšana, tas viss ir atkarīgs no tā, kurš no risinājumiem ir vislabākais jums un jūsu situācijai. Nesteidzieties, lai apsvērtu abu iespēju plusus un mīnusus, pieņemot galīgo lēmumu. Neatkarīgi no tā, kuru variantu jūs galu galā izvēlaties, mēs esam pārliecināti, ka jums patiks nepārspējama elegance, skaistums un izturība, ko garantē GrīdasGuru!

Koka grīdas slīpēšana un blīvēšana

Vairāk nekā desmit gadu smagais ikdienas darbs koka grīdas slīpēšanas un atjaunošanas pakalpojumos, mēs varam droši apgalvot, ka mēs esam viens no vadošiem grīdas seguma atjaunošanas uzņēmumiem. Šo gadu laikā mēs esam atjaunojuši simtiem māju grīdas un daudzi uzņēmumi ir paļāvušies uz mums, cerot, ka netiks apdraudēta izturība un kvalitāte.

Grīdu slīpēšana ir grūts arods, kura apgūšana prasa laiku. Katru reizi, kad redzam, ka nolietotais 100 gadus vecais parkets tiek pārveidots par jaunu, elegantu grīdu, izbaudām neaprakstāmu sajūtu. Kā amatnieki, kas ļoti lepojas ar savu darbu, gandarījums tiek attēlots visās mūsu klientu sejās, pēc veiksmīga darba, kas ir mūsu lielākais atalgojums.

Masīvkoka un parketa grīdas slīpēšana

Mūsu speciālisti izmanto jaunākās slīpēšanas iekārtas. Zāģu skaidas, kas radušās koksnes virsmas atjaunošanas procesā, tiek savāktas un pēc pakalpojuma veikšanas tiks iznīcinātas.

Var būt nepieciešami daži grīdas remonti, ja tās sabojātas pārmērīga mitruma vai nodiluma dēļ. Pastāv iespēja, ka plānāks, saplaisājis dēlis vai vaļīgs parketa bloks var būt jāpārveido vai pilnībā jāmaina.

Mūsu metodes un iekārtas ir mūsdienīguma un tradīciju apvienojums, lai klientiem nodrošinātu pēc iespējas labākus rezultātus – vienveidīgu, gludu un autentisku grīdas apdari.

Mums ir plašs gatavu krāsu klāsts un, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko grīdas segumu izskatu, mūsu hermētiķi ir pieejami dažos spīdumos – īpaši matēti, matēti, satīna un spīdīgi. Labākā metode, kad krāsu darbs tiek veikts pareizi, ir paraugu demonstrēšana uz jūsu grīdas. Process sastāv no grīdas krāsošanas līdzekļu izmantošanas nelielās grīdas platībās pirms galīgās slīpēšanas, lai klienti varētu redzēt, kā tā izskatīsies pēc tam. Pēc tam laukumu no jauna slīpē, novēršot jebkādu atlikušās krāsas esamību, pēc tam iekrāso ar izvēlēto līdzekli un pēc tam to noslīpē ar hermētiķi. Nebaidieties, mēs jums dosim pietiekami daudz laika, lai Jūs pieņemtu pareizo lēmumu.

Parketa grīdas slīpēšana

Visiem parketa blokiem ir nepieciešama mūsu grīdas meistaru nesadalīta uzmanība. Parkets tiek klāts dažādos modeļos, piemēram, pēdējos gados ļoti populārajā siļķu kaula stilā un koksnes graudu plūsmai būs atšķirīgs virziens. Parketa atkārtota apdare ir lielāks izaicinājums nekā, piemēram, inženierijas koka grīdas apdare.

Šeit noder mūsu aizraušanās ar koku. Mēs mīlam parketa grīdu atjaunošanu, tāpat kā mēs mīlam to ieklāšanu un mēs esam pateicīgi, ka šī klasika nekad neiziet no modes.

Mūsu pakalpojums piedāvā izvēlēties grīdas apdari ar laku vai eļļu. Ir daudz krāsu, ko mēs varam jums piedāvāt. To skaitā ir iecienītās tumšās, vidējās un gaišās nokrāsas, kā arī pelēkās un baltās.

Inženiertehnisko grīdu atjaunošana

Inženierijas grīda ir viena no mūsdienās vispopulārākajām grīdas seguma izvēlēm – tās stiprās puses ir spēja radīt mūsos dabiskā koka sajūtu, bet bez trūkumiem, kas saistīti ar cietkoksnes grīdu.

Gadi, ko pavadījām pie grīdu slīpēšanas, mums ir iemācījuši šāda veida grīdas segumu dažādību un struktūru, kā arī to, kāda ir labākā pieeja tā slīpēšanai .

Inženierizstrādāto grīdu augšējais slānis var svārstīties no 2,5 līdz 6 mm. Viss, kas mazāks par to, var un tiks klasificēts kā finierēti izstrādājumi. To augšējais slānis nosaka, cik reizes grīdas var slīpēt.

Izvēloties mūsu slīpēšanas pakalpojumus, pretstatā jebkuram citam pieejamajam slīpēšanas uzņēmumam, jūsu projektētajam kokam, jūs pārliecināsities, ka jūsu īpašumā esošie grīdas segumi piešķirs dabisko izskatu jūsu mājas atmosfērai. Mūsu grīdas montieriem ir daudzu gadu pieredze un zem jostām ir izmantoti visi atbilstošie instrumenti. Viņi izmantos abrazīvu veidu, kas koncentrēsies tikai uz hermētiķu slāņa noņemšanu, nodrošinot, ka grīdas pēc iespējas saglabās augšējo slāni. Ja grīdu stāvoklis ir slikts, kā arī ja ir plašas nodiluma pazīmes, kā arī nepietiekams augšējā slāņa biezums, mēs jums ieteiksim, kādi darbi jāveic.

 • VAI TU ZINĀJI?

Dēļus ar 3 mm virsējo slāni var slīpēt tikai vienu reizi.

 • VAI TU ZINĀJI?

Dēļi ar 2 vai 3 sloksnēm parasti norāda uz inženierijas grīdas segumu, kura augšējais slānis ir 3 mm.

 • VAI TU ZINĀJI?

Masīvkoka grīdas var slīpēt līdz rievai, kas ir apmēram 7 mm slīpējama uz standarta 18 mm bieza dēļa. Tas ir gandrīz tikpat daudz, cik 6 mm izgatavots koka grīdas segums.

Slīpēto grīdu blīvēšana – lakas, eļļas, cietā vaska eļļas

Kad jūsu koka grīdas ir izturējušas visus nepieciešamos procesus un ir noslīpētas un ar pilnību aizpildītas spraugas, mūsu speciālisti var nokļūt līdz pēdējam darba pieskārienam un aizzīmogot neapbruņoto koka virsmu. Grīdas blīvēšana, izmantojot vai nu kvalitatīvu laku, vai eļļu, ir būtiska procedūras sastāvdaļa. Visi mūsu montāžas speciālisti izmanto profesionālas klases produktus, kurus ir izveidojuši vadošie grīdas nozares uzņēmumi.

Mūsu grīdas apdares klāsts aptver visu, sākot no caurspīdīgām vienkomponentu lakām (kas paredzētas mājas lietošanai), līdz divkomponentu komerciālas krāsas lakām un jaunākajām dabisko laku klāstam, kas minimāli tonizē neapstrādātas koksnes krāsu.

Vai jūs zinājāt, ka dažas smalkākās zāģu skaidas, kas savāktas slīpēšanas laikā, tiks izmantotas, lai aizpildītu spraugas starp dēļiem, kā arī mezglus un plaisas? Tas tiek sajaukts ar caurspīdīgiem sveķiem, lai iegūtu špakteles, kuras krāsa būs tāda pati kā jūsu grīdai, un tas ir lielisks veids, kā gludu apdari padarīt pareizu.