GRĪDAS ATJAUNOŠANA

1.

PARKETA GRĪDAS SEGUMA IEKLĀŠANA

Parketa grīdas seguma dēlīši tiek ieklāti uz sagatavotas grīdas pamatnes. Tālāk katrs parketa dēlītis tiek pielīmēts un pienaglots. Parketa grīdas dēlīšus var likt daudzos radošos veidos, izveidojot zīmējumu parasta grīdas seguma vietā. (vairāk skatīt pie Parketa grīda)

2.

PARKETA GRĪDAS SEGUMA SLĪPĒŠANA

Parketa grīda ir pilnībā sagatavota slīpēšanas procesam. Tas nozīmē, ka visi pamatgrīdas defekti ir novērsti. Izmantojot augstas kvalitātes grīdas slīpējamo mašīnu, tiek uzsākts darbs. Parketa grīdas slīpēšanai tiek izmantoti dažāda smalkuma jeb raupjuma smilšpapīri. Noslīpējot grīdas seguma pamatni ar lielo grīdas slīpējamo mašīnu, tālāk tiek slīpētas atlikušās grīdas vietas, kas nevarēja tikt apstrādātas ar lielo grīdas slīpējamo mašīnu.

3.

PARKETA GRĪDAS SEGUMA PULĒŠANA

Grīdas pulēšana notiek ar grīdas pulējamo mašīnu, izmantojot dimanta sietus. Pēc kārtīgas grīdas seguma pulēšanas, grīda tiek rūpīgi iztīrīta, to pilnībā sagatavojot lakošanai vai eļļošanai.

4.

PARKETA GRĪDAS SEGUMA LAKOŠANA VAI EĻĻOŠANA

Grīda tiek lakota trīs kārtās, taču, ja, klients vēlas, to var lakot arī vairākās kārtās. Pirmajai kārtai tiek izmantota grunts laka, kuras žūšanas laiks ir viena stunda. Pēc grunts lakas nožūšanas, grīda tiek lakota. Kad divas uzliktās lakas kārtas ir nožuvušas, grīda atkal tiek pulēta. Pēc pulēšanas procesa, grīdu atbrīvo no visiem putekļiem un tikai tad seko trešās lakas kārtas uzlikšana. Grīda ir gatava lietošanai tikai pēc 10 dienām, kad laka ir ieguvusi savu pilnīgo cietību un noturību.

Izvēloties grīdas eļļošanu, eļļa grīdā tiek iepulēta ar pulējamo mašīnu divās kārtās. Eļļa žūst ilgāk nekā laka, tāpēc starp eļļošanas kārtām ir jābūt vienas dienas intervālam. Eļļota grīda ir dabiskāka, taču trauslāka nekā lakota grīda.

5.

PARKETA GRĪDAS SEGUMA IEKRĀSOŠANA

Koka grīdu ir iespējams iekrāsot jūsu izvēlētajā tonī. Veicot grīdas iekrāsošanu, sākumā tā tiek trīs reizes slīpēta, pulēta un kārtīgi iztīrīta, beigās grīdā tiek iepulēts jūsu izvēlētais krāsas tonis. Kad grīda ir nožuvusi, tā tiek papildus ievaskota vai nolakota.

Koka grīdas atjaunošana, remonts

Mēs cenšamies panākt labu izskatu katram jūsu grīdas stūrim. Dažreiz var uziet jūsu grīdas dēļu gabalus, kas cietuši no fiziskiem bojājumiem. Tos var salabot, nostiprinot detaļas kopā, vai aizstājot minētos gabalus no jūsu parketa, vai cita veida grīdas.

Mums ir ciešas darba attiecības ar daudziem reģenerētu koksnes materiālu piegādātājiem, un daudzos gadījumos mēs varēsim atrast to pašu cietkoksnes materiālu, kas tika izmantots jūsu grīdās (vai tādu, kas to ļoti līdzina).

Tomēr, ja mēs nevaram atrast piemērotu sakritību, iespējams, mēs varēsim atrast kādu jaunu koksnes materiālu, lai aizstātu minētās bojātās vietas. Pēc tam mēs nodrošināsim, ka jaunie un vecie grīdas dēļi saplūst viens ar otru, to nepadarot acīmredzamu vai pat pamanāmu. Parasti to veic, pielāgojot dēļu un bloku krāsu vai krāsojot zonu ar jūsu izvēlētu krāsu vai toni, kas ir tuvs jūsu koka grīdas sākotnējam izskatam.

Grīdas atjaunošana un tās remonts varētu šķist viegls uzdevums, taču mēs garantējam, ka to labāk atstāt profesionāļu ziņā. Mēs plānojam katru projekta posmu ar vislielāko rūpību, kā arī nodrošināsim visus nepieciešamos grīdas dēļus, iekārtas un materiālus. Varat būt drošs, ka mūsu grīdas speciālisti ir kvalificēti, pieredzējuši un pilnībā licencēti veterāni.

Ko iekļauj koka grīdas atjaunošana?

Cik neskaidri tas izklausās, grīdas atjaunošana, labošana faktiski ietver ļoti dažādas darbības, sākot no koka bloka nomaiņas, nepilnību aizpildīšanas, grīdas slīpēšanas, krāsošanas līdz tās aizzīmogošanai. Mūsu montieri izmanto profesionāli izstrādātus materiālus, kuri vienkārši nav pieejami, ja vēlaties tos iegādāties hipermarketā vai nelielos veikalos.

Mašīnām, ko meistari nogādās jūsu mājā, ir arī mazāka konkurence. Ietaupiet sev laiku uz problēmu un ļaujiet mums palīdzēt. Neatkarīgi no grīdas stāvokļa, kas jums ir jāpatur prātā atjaunošanas procesā, GrīdasGuru var būt noderīgs, tāpat kā tas ir palīdzējis pēdējās desmitgades laikā, kopš uzņēmuma izveidošanas. Mēs varam labot jebkura veida grīdas, neatkarīgi no tā, vai tās ir dzīvojamās, komerciālās, skujkoku, cietkoksnes, dabiskās vai laminētas.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Mēs rūpīgi izlabosim visus bojātos grīdas segumus, tāpēc, lūdzu, ieskatieties zemāk, lai redzētu, kas ietilpst tipiskā remonta projektā. Tomēr paturiet prātā, ka daži pasākumi var nebūt nepieciešami:

  • Jebkuru vaļīgu grīdas dēļu nostiprināšana un bojātu dēļu remonts vai nomaiņa;
  • Starp grīdas dēļiem esošo spraugu aizpildīšana. Atkarībā no katras spraugas lieluma, tās var piepildīt ar koka putekļu un sveķu maisījumu vai arī vienkārši izmantot koka šķembas;
  • Slīpēšana, noņemšana, pulēšana. Daudzi uzņēmumi ir pieņēmuši grīdas slīpēšanas, noņemšanas un pulēšanas politiku uz noteiktu laiku, neatkarīgi no attiecīgās grīdas īpatnībām. Mēs esam pārliecināti, ka šīs procedūras jāveic atbilstoši apstākļiem. Mēs nekad negriežam stūrus un nemēģinām samazināt izmaksas, pakļaujot visu projektu riskam;
  • Krāsošana. Pirmkārt, tas, vai jūsu grīda būs iekrāsota vai nē, ir personiskas izvēles jautājums un tā varētu būt laba ideja, ja jūtaties noguris no grīdas krāsas un izskata. Pareizi uzklāta nokrāsa var padarīt iekrāsoto koku autentisku un piešķirs jūsu istabai ievērojami atšķirīgu izskatu;
  • Blīvējums. Mēs varam noslēgt grīdu, uzklājot eļļu, vasku vai laku. Mēs izmantojam tikai apstiprinātus un pārbaudītus produktus, bet jūs pats izlemjat, vai jūs izmantosit mūsu ieteikumus. Mēs nebūsim kvalificēti, ja vēlaties, lai mēs izmantotu produktu, kuru esat iegādājies iepriekš. Viņiem visiem ir atšķirīgas priekšrocības un trūkumi salīdzinājumā ar citiem, taču katram no viņiem ir kaut kas unikāls, ko piedāvāt.

Ar ilggadēju pieredzi grīdas nozarē, sniedzot grīdas remontu, uzstādīšanas pakalpojumus un veicot jebkura līmeņa dzīvojamo un komerciālo projektu vadīšanu visā Rīgā un apkārtējās pilsētās, mēs zinām, ka mēs piedāvājam uz galda pārbaudītus produktus un paņēmienus.

Jāatzīst, ka negadījumi uz grīdas tomēr notiek. Neatkarīgi no tā, vai jūs noņemat sienu, uzstādāt kamīnu, eksplodē liela noplūde vai notiek kaut kas cits negaidīts, jūs nevarat būt gatavs visam un pasargāt to! Mūsu komandām no koka grīdas profesionāļiem ir nepieciešamās prasmes, pieredze, tehnoloģija un pats galvenais – pacietība un apņēmība, lai palīdzētu novērst un nepieļaut jebkura veida cietkoksnes nepareizās darbības.

Pielāgoti risinājumi jūsu vajadzību apmierināšanai!

GrīdasGuru eksperti sniedz vienkāršu, soli pa solim norādi un vienmēr centīsies atrast labāko risinājumu, kas piemērots jūsu individuālajām grīdas seguma vajadzībām. Mēs lepojamies ar savu spēju palīdzēt klientiem ietaupīt laiku un naudu, nodrošinot augstākās kvalitātes un ilgstošus risinājumus.

Mūsu kvalificētie grīdas seguma darbinieki var aizstāt jūsu grīdas bojātos dēļus, izmantojot tādas pašas kvalitātes un veida koku, pēc tam visas nepilnības un plaisas aizpildīt ar pielāgotiem krāsu sajaukumiem, kas pielāgoti tā, lai nevainojami atbilstu jūsu pašu grīdai. Tie palīdzēs jums atgūt grīdas segumu pēc tā bijušā skaistuma, pēc tam to noslīpēt, nokrāsot vai nolakot, tādējādi nodrošinot izcilus un ilgstošus rezultātus.

Bojāti dēļi vai trūkstoši gabali?

Tas vispār neizrādīsies nekāds jautājums. Mēs cieši sadarbojamies ar reģenerētajiem koka grīdas dēļu, kā arī masīvkoka un parketa piegādātājiem, tāpēc mēs ne tikai atjaunosim jūsu grīdu, bet arī panāksim nevainojamu izskatu, tik daudz, ka cilvēki, iespējams, pat nepamanīs, kur agrāk bija bojātās grīdas daļas.

Koka grīdas krāsošana un nepilnību aizpildīšana.

Koka grīdas spraugu aizpildīšana

Galvenais efektīvas koka grīdas atjaunošanas mērķis ir uzlabot jūsu koka grīdu izskatu. Tas tiek veikts, izmantojot dažādus procesus, no kuriem slavenākie ir spraugu aizpildīšana un  grīdas remonts. Gadījumā, ja Jūsu grīdai ir kādas bojātas vietas ar spraugām, ir svarīgi tās piepildīt un salabot, jo katram grīdas elementam jāļauj palikt vietā, cieši piespiestam starp tiem.

Vaļējie dēļi ir vairāk nekā tikai viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc grīdas ir sliktas. To klātbūtne ievērojami palielina iespēju, ka laika gaitā palielinās plaisas starp dēļiem. Izvairīšanās no tā būs izdevīga gan nesen atjaunotām, gan novecojošām grīdām, jo ​​dēļiem laika gaitā ir tendence zaudēt konstrukcijas izturību un integritāti.

Nepilnības aizpildīšana ir process, ko mēs ļoti iesakām koka grīdām, it īpaši telpās pirmajā stāvā, jo tas ir labākais veids, kā risināt un atrisināt problēmu ar auksta gaisa caurvēju, kas nāk no apakšas. Ja jums ir grīdas segums, kas sastāv no grīdas blokiem, katrs no tiem ir rūpīgi jāpārbauda un, ja nepieciešams, jāpārmontē. Plānāki dēļi var saliekties vai pat padoties pamīšus, kad pa tiem tiek staigāts, tāpēc, ja ir kādas norādes uz vibranci, tos jāmaina. Kad būsim pārliecināti, ka spraugu aizpildīšanas maisījums būs stabils starp labi nostiprinātiem dēļiem, mēs samaisīsim zāģu putekļus, kas izdalās slīpēšanas posmā, pievienojam uz sveķiem balstītu špakteli un uzklājam to uz mazāku grīdu spraugas. Visas grīdas seguma spraugas, kuru izmērs ir lielāks par 4 mm, ir pakļautas citai apstrādei – tās tiks aizpildītas, izmantojot koka šķembas.

Koka grīdas atjaunošana – iekrāsošana – jūsu koka grīdu krāsas savīšana

Koka grīdas iekrāsošana  ir ieteicama, ja grīdas ir ar blāvu, izbalējušu krāsu vai ja jums tas ir nepieciešams, lai tas labāk atbilstu jūsu mājas interjeram. Mēs piedāvājam lielisku krāsošanas pakalpojumu, kas ir pielāgots jūsu vajadzībām.

Koka grīdu iekrāsošana ir vairāk personīga izvēle. Lai arī tas izskatās vienkārši, pareiza krāsošana ir grūtāka, nekā varētu domāt, jo apmierinošu rezultātu iegūšanai nepieciešama prasme un koncentrēšanās. Dažādi koka veidi asimilē krāsu atšķirīgi. Galu galā, mēs esam pārliecināti, ka jums labāk būs uzticēt darbu profesionāla grīdas seguma speciālistam. Pats process notiek uzreiz pēc grīdas slīpēšanas, kad koksne ir tīra, un poras ir atvērtas. Krāsošanas līdzekļus vajadzētu uzklāt visā grīdas bloka garumā un, lai saglabātu krāsainās virsmas vienmērīgumu, mēs iesakām izvairīties no vairākiem krāsas slāņiem. Vairāki krāsas slāņi padarīs krāsu pakāpeniski tumšāku, maskēs koksnes graudaino struktūru,

Pirms krāsojuma uzklāšanas, mūsu profesionāļi vienmēr veic pārbaudi nelielā platībā. Tas tiek darīts, lai ļautu jums ieskatu galarezultātā un ļautu aplūkot visas citas pieejamās krāsošanas iespējas. Mēs izmantojam tikai profesionālus koka grīdas krāsošanas un lakošanas materiālus, jo kvalitātes ziņā, mēs nebūtu apmierināti ar zemas kvalitātes krāsu. Vadošie uzņēmumi un to produkti piedāvā plašu krāsu klāstu, kas, ņemot vērā faktu, ka varat izvēlēties arī krāsu sajaukšanu, rada vēl plašāku pigmentu klāstu, no kura jūs varat izvēlēties savu mājokļa toni.